Filtrovat podle

O2 TV

Android TV s aplikací O2 TV

O2 TV míří na Philips Android TV

Pro televizory Philips se systémem Android TV 9.0 a vyšší se uvolnila appka O2 TV. Sledujte své oblíbené pořady pohodlně na jedno kliknutí přímo z aplikace O2 TV.

O2 TV se všemi funkcemi

Přímo v aplikaci mohou zákazníci využívat kompletně všechny funkce, na které jsou z rozhraní O2 TV zvyklí. Můžete se tak vracet v čase až 7 dní zpět, přeskakovat TV program, nahrávat, ale také vyhledávat pořady dle jejich názvů a žánrů. Přehledný program je samozřejmostí. Otevřena bude zákazníkům také sekce Premium, kde najdou oblíbenou službu O2 TV Plus, knihovnu National Geographic s více než 300 prémiovými dokumenty, HBO OD nebo obsah pro děti zvaný Dětský koutek.

Zákazníci O2 TV se mohou těšit na filmové trháky včetně novinek, a to přímo v O2 Videotéce. Sledovat mohou také úspěšné snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

Intuitivní aplikace

Aplikace je přehledná a snadno ovladatelná. V případě potřeby je možné využít řady nápověd nebo se obrátit přímo na Podporu O2 TV.

Pro nové i stávající zákazníky

Majitelé O2 TV, kteří chtějí začít využívat službu také v televizorech Philips s Android TV 9.0 a vyšším, se mohou jednoduše přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů. Noví zákazníci si mohou službu vyzkoušet na měsíc zdarma.

Technologické požadavky

Aplikaci si mohou z Google Play stáhnout majitelé chytrých televizorů s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech minimálně 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Android TV umožní sledování v HD rozlišení (1080p).


Ukázat PHILIPS ANDROID TV

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte