Nejnovější technologie OLED

Televizory Philips OLED ohromí nepřekonatelností v živých barvách i tmavých odstínech. Černá je hlubší, barvy jsou více živé a obraz má ohromný kontrast. Technologie poskytuje široké pozorovací úhly a velmi přesné detaily. Nezáleží na kvalitě zdroje, který sledujete. Díky procesoru Philips P5 si vždy můžete užívat realistický obraz.

Procesor P5 druhé generace

P5 rovná se pět proměnných. Každá z pěti proměnných, které definují kvalitu obrazu, se analyzuje a individuálně kalibruje, aby vznikl tak dokonalý obraz, jak jen si umíte představit. Procesor dokáže bez problémů zvládnout velké objemy dat nutné k dosažení kvality obrazu 4K Ultra HD. Druhá generace enginu P5, nová technologie Perfect Natural Reality, posouvá kvalitu obrazu na nepopsatelnou úroveň.

Pět pilířů kvality obrazu

Přesnost zdroje

Šum či artefakty, je možné najít prakticky ve veškerém televizním obsahu. Procesor P5 je opraví a omezí šum, aniž by místo něj nastoupilo nepříjemné rozmazání a eliminuje pásy rozšířením 8bitového videa téměř na 14bitovou přesnost.

Dokonalé barvy

10bitové zpracování barev používané ve většině televizorů omezuje rozsah barev, které je možné zobrazit, bez ohledu na kvalitu obrazu. Při použití 17bitového zpracování procesor P5 nabízí obrovské množství dalších barev. Sytost je živější a intenzivnější, zatímco zbarvení kůže je přirozenější.

Nepřekonatelný kontrast

Obrovský rozsah kontrastu zaručí, že jasné části obrazu mohou být jasnější a tmavší oblasti „černější“. Výsledkem je větší hloubka obrazu a zachování detailů, což vytváří realistický dojem. Zkrátka můžete být součástí dění.

Přirozený pohyb

Filmové kamery zachycují pohyb pořízením 24 jednotlivých fotografií neboli „snímků“ každou sekundu. Kvůli tomu posuzujeme rychlé pohyby kamery jako rušivé trhání. Procesor P5 přidává mezi původní snímky tři další obrázky a tak dosahuje neuvěřitelně hladkého, plynulého a přirozeného zážitku ze sledování.

Ostřejší obraz

Algoritmus zvýšení rozlišení videa Detail Enhancer procesor P5 mění obsah na ostřejší obraz Ultra HD. Výsledkem je jemnější obraz s výrazně lepší hloubkou a rozměrem.

High Dynamic Range (HDR)

Televizor Philips OLED živí obsah HDR díky opravdové hloubce a detailům. Procesor P5 poskytuje bezkonkurenční výkon technologie HDR. Pokud sledujete obsah 4K UHD (například původní tvorbu služby Netflix), vychutnáte si každou scénu v plné kráse. Sledujete-li obsah přijímaný ve standardním dynamickém rozsahu, například videa Full HD (1080p) na internetovém kanálu YouTube, pak procesor P5 zvýší kvalitu obrazu. Zažijete bohatší, hlubší obraz, který se mnohem více blíží kvalitě s vysokým dynamickým rozsahem – HDR.