Philips Ambilight

je unikátní systém prostorového osvětlení a reálného obrazu. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru promítají barvy na zeď nebo do místnosti. Vaše obrazovka se bude zdát větší, každý moment bude procítěnější, filmy a hry vás pohltí a hudbu doprovodí světelná show.

Filmová exploze emocí

Přeneste emoce z filmu přímo do vaší místnosti. Exploze se odrážejí na stěnách. Široké záběry se zdají ještě širší. Nastavte si intenzitu režimu Ambilight podle nálady nebo jej úplně vypněte.

Dokonalý odpočinek

Režim Ambilight funguje i když je váš televizor v pohotovostním režimu a vy si chcete užít chvíli odpočinku. Jednoduše na ovladači stiskněte tlačítko Ambilight a užijte si dokonale vyladěné uklidňující světlo.

Intenzivní prožitek z hraní

Vrhněte se do bitvy a buďte její součástí. Objevujte světy. Sáhněte si na hranici vzrušení. Světla LED na vašem televizoru Philips Ambilight rychle reagují na vaše pohyby a dovolují vám prožít každičký akční a dobrodružný okamžik naplno.

Zvuk lahodící uchu

Zesilte basy ve zlomku vteřiny. Proměňte symfonie na blikající světla. Režim Ambilight přizpůsobí světelnou show vašemu hudebnímu vkusu a rytmu.