Co je to Garance nejlepší ceny?

Snažíme se svým zákazníkům nabídnout nejnižší prodejní cenu v případě, že vybrané zboží nalezli v jiném *autorizovaném e-shopu levněji než na AmbiTV.cz.
*Autorizovaný e-shop je na portálu Heureka.cz vždy viditelně označen popisem Autorizovaný prodejce. U prodejce s tímto označením máte garanci, že zboží vždy pochází z oficiální české distribuce a je určené pro český trh.

Garance nejlepší ceny je pro nás celková hodnota kvalitního zboží, našich služeb a zákaznické podpory, kterou pro naše zákazníky představuje nákup AmbiTV.cz. Nejlepší cena tedy nemusí vždy znamenat cenu nejnižší.

 

Našli jste vybrané zboží za nižší cenu? Jak dále postupovat?

  1. Klikněte na odkaz "Našli jste levněji?" pod cenovkou Vámi vybraného zboží a vyplňte jednoduchý formulář.
  2. Po odeslání formuláře posoudíme, zda jsme schopni nabídnout poptávanou cenu, popřípadě nabídneme největší možnou slevu.
  3. Většinou nejpozději do následujícího pracovního dne Vás kontaktujeme s výsledkem posouzení. Ve většině případů jsme schopni poptávce vyhovět.
  4. V případě, že s naší nabídkou budete souhlasit, náš specialista péče o zákazníky Vám popíše postup, jak vytvořit objednávku a následně upraví cenu ve vytvořené objednávce.
garance-priklad.png

Jaké jsou nejčastější důvody pro odmítnutí poptávky?

  • e-shop nepatří mezi autorizované prodejce
  • nefunkční odkaz na konkurenční nabídku
  • odkaz je na nabídku na webovém srovnávači cen
  • odkaz je na zboží jiného modelu
  • zboží konkurenčního e-shopu není skladem
  • cena zboží na konkurenčním e-shopu je nepřiměřeně nízká (použité či rozbalené zboží, nebo zboží, které není určeno pro český trh)

Pokud nedokážeme z jakéhokoli důvodu vyhovět, vždy Vás o této skutečnosti informujeme.